Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Kadra

 

 

Grono nauczycielskie Szkoły Podstawowej

w Smarżowej 2023/2024

 

Imię i nazwisko

     Nauczany przedmiot 

email

Anna Lechwar

dyrektor szkoły,

muzyka, plastyka, edukacja  wczesnoszkolna

alechwar@spsmarzowa.edu.pl

Izabela Pieniądz

oddział przedszkolny

ipieniadz@spsmarzowa.edu.pl

Anna Stój

edukacja wczesnoszkolna

astoj@spsmarzowa.edu.pl

Marzena Dziedzic

edukacja wczesnoszkolna

mdziedzic@spsmarzowa.edu.pl

Zofia Wójcik

matematyka, technika, oligofrenopedagogika

zwojcik@spsmarzowa.edu.pl

Danuta Wójcik

język polski

dwojcik@spsmarzowa.edu.pl

Ewa Wójcik

historia, wos, biblioteka

ewojcik@spsmarzowa.edu.pl

Piotr Szczuciński

wychowanie fizyczne, informatyka, edb

pszczucinski@spsmarzowa.edu.pl

Klaudia Nawracaj Fijołek

język angielski

knawracaj@spsmarzowa.edu.pl

Dorota Nowicka

chemia, biologia

dnowicka@spsmarzowa.edu.pl

Agnieszka Jędrzejczyk

fizyka

ajedrzejczyk@spsmarzowa.edu.pl

Barbara Grzesiakowaska

język niemiecki

bgrzesiakowska@spsmarzowa.edu.pl

Barbara Czyż

przyroda, geografia

bczyz@spsmarzowa.edu.pl

Ks. Antoni Lelito

religia

alelito@spsmarzowa.edu.pl

Katarzyna Raś   oddział przedszkolny, nauczyciel wspomagający, pedagog specjalny kras@spsmarzowa.edu.pl
Agata Darłak logopedia, zajęcia korekcyjno-    kompensacyjne adarlak@spsmarzowa.edu.pl
Patrycja Czapla
pedagog szkolny pczapla@spsmarzowa.edu.pl
Renata Kita nauczyciel wspomagający rkita@spsmarzowa.edu.pl

 

 

Data dodania: 2021-01-17 23:47:10
Data edycji: 2023-11-21 08:53:55
Ilość wyświetleń: 2184

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy
Zobacz

Nasi Partnerzy

Motto
naszej
szkoły

"Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie - naucz, jeśli nie wie - wytłumacz, jeśli nie może - pomóż”

Janusz Korczak
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej