„Aktywnie spędzam czas wolny”

W szkole został zorganizowany konkurs profilaktyczny pt. „Aktywnie spędzam czas wolny”. Celem konkursu była popularyzacja aktywnego spędzania czasu wolnego, zwrócenie uwagi na bezpieczne formy spędzania czasu wolnego oraz wzbudzanie odpowiedzialności za zdrowie własne i innych, a także promocja zdrowego stylu życia. Konkurs przeznaczony był dla uczniów kl. IV-VIII. Cieszył się dużym zainteresowaniem. Został zakończony wystawą prac uczniów. Każdy uczestnik otrzymał dyplom, a nagrodą był wspólny wyjazd wszystkich uczestników do kina w Brzostku.

Bardzo dziękujemy Panu Kierownikowi CKiCZ w Brzostku za udostępnienie sali kinowej oraz Firmie Transportowej „Wiola” za pokrycie kosztów przejazdu.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy.

Data dodania: 2023-03-17 10:55:34
Data edycji: 2023-03-17 11:00:29