„Ćwiczę by zdrowo żyć i wesołym być” - podsumowanie konkursu

Pragniemy poinformować, że w dniu 3 marca 2022 r. nastąpiło podsumowanie konkursu sportowego „Ćwiczę by zdrowo żyć i wesołym być”.

Komisja Konkursowa po zapoznaniu się z nadesłanymi filmami, wyłoniła 3 zwycięzców:

I miejsce – Julia Pocica – klasa VII

II miejsce - Jakub Smołucha – klasa V

III miejsce - Nikola Raś – klasa VII

Celem konkursu było promowanie aktywności fizycznej  w czasie wolnym. Zachęcenie dzieci i młodzieży do aktywności fizycznej, propagowanie zdrowego stylu życia, kreowanie postaw prozdrowotnych poprzez kształtowanie nawyków aktywności ruchowej, kształtowanie wybranych cech motorycznych. Organizatorem był: Dyrektor Szkoły Podstawowej w Smarżowej – Anna Lechwar oraz Nauczyciele wychowania fizycznego – Piotr Szczuciński. Rozdania nagród odbyło się 17 marca 2022 r.

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie sportowym, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Nauczyciele WF

Piotr Szczuciński