DELEGACJA SZKOLNA NA GMINNYCH OBCHODACH ŚWIĘTA UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA

Wyjazd delegacji szkolnej na gminne obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja był wyjątkowym wydarzeniem, które na długo pozostanie w pamięci uczestników. Reprezentanci naszej szkoły, ubrani odświętnie i pełni dumy, wyruszyli rano, by wziąć udział w tej ważnej uroczystości. Gminne obchody rozpoczęły się mszą świętą w intencji Ojczyzny, która odbyła się w parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Brzostku. Naszą szkołę reprezentowali: Wiktoria Czernik, Mateusz Miszczak, Kuba Popiela i Jakub Smołucha.

Delegacja naszej szkoły wróciła do domu pełna wrażeń i dumy z udziału w tak ważnych obchodach. Był to dzień, który przypomniał wszystkim o wartości patriotyzmu i wspólnego świętowania naszych narodowych rocznic.

Data dodania: 2024-05-06 11:04:07
Data edycji: 2024-06-05 11:06:04