Dzień Bez Plecaka (No backpack day)

Dnia 28. marca Dzień Bez Plecaka (No backpack day)  zawitał  do naszej szkoły. Zabawa zainicjowana przez Samorząd Uczniowski polegała na tym że, uczniowie oraz  nauczyciele, przyszli do szkoły jak zwykle, przynosząc ze sobą to, co potrzebne na lekcjach, ale nie mogli używać plecaków czy toreb. Akcja obudziła w uczniach niespotykane pokłady kreatywności, czego dowodzą zdjęcia w galerii. Największą furorę wśród społeczności szkolnej wzbudził uczeń klasy VIII - Marek Łukasik, który przywiózł swoje książki w wannie i tym samym zdobył I. miejsce. II.  miejsce przyznano Julce Pocicy z klasy VII. Julia – miłośniczka motoryzacji - wykorzystała kask i oponę. Trzecia lokata przypadła Helence Smołusze z klasy II za przypomnienie nam ,,stylizacji” wzorowanej na włóczykiju.

Wszystkim uczniom (a także niektórym nauczycielom) GRATULUJEMY pomysłowości i zaangażowania w radosne przeżycie tego dnia. Już możecie myśleć , w co zapakujecie książki w przyszłym roku!

Data dodania: 2022-03-29 11:03:45
Data edycji: 2022-11-22 10:54:21