Dzień Chłopaka

Dnia 30 września uroczyście obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka. Dziewczęta z samorządu szkolnego przygotowały konkurencje i zabawy by wyłonić najlepszego chłopaka roku 2022. Konkurs składał się z 4 podkonkurencji i konkursu głównego, w którym wzięli udział zwycięzcy z poprzednich zabaw. Pierwsza a nich polegała na wybraniu idealnej stylizacji jesiennej dla wylosowanej modelki, druga to upięcie lub warkocz dla wylosowanej koleżanki. W trzeciej konkurencji chłopcy mieli stworzyć idealny manicure na modelce. Ostatnia konkurencja polegała na zawiązaniu krawatu. W każdej części brało udział czterech chłopców. W finale wszyscy zatańczyli taniec na szpilkach. Ostatecznie jury, pod przewodnictwem Pani Dyrektor zdecydowało, ze chłopakiem roku 2022 zostaje Jakub Smołucha z klasy VI. Impreza zakończyła się słodkim poczęstunkiem.

Data dodania: 2022-10-05 09:56:03
Data edycji: 2022-10-05 10:08:14