Dzień Edukacji Narodowej

14 października 2022 roku obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej, potocznie zwany Dniem Nauczyciela. Był to dzień wolny od zajęć dydaktycznych. O godzinie 11:00 rozpoczął się uroczysty apel, na który licznie przybyło zaproszone grono pedagogiczne, nauczyciele emeryci i pracownicy szkoły. Samorząd szkolny i uczniowie klas 5, 6 i 8 wystąpili w zabawnych scenkach. Nie odbyło się także bez wierszy, piosenek, życzeń i podziękowań. Uczniowie wręczyli nauczycielom na koniec małe upominki z okazji ich święta. Później zabrała głos Pani Dyrektor. Wszystkich zaskoczyło niespodziewane wejście przewodniczącej rady rodziców z pięknym tortem i byłego ucznia szkoły, który zagrał życzenia na saksofonie. Zapewne ten dzień pozostanie długo w naszej pamięci.

Data dodania: 2022-10-24 12:46:39
Data edycji: 2022-11-22 10:46:22