"Dla Was dziś kwiaty i uśmiechy.
                  I pierwszy promień bliskiej wiosny.
                  Dzień bez kłopotów i bez trosk.
                  Dużo radości.

Dla mamy, Pani, dla dziewczynek,
                  W domu, w przedszkolu, na wycieczce.
                  Każdego dnia dobry uczynek -
                  To jest od chłopców upominek"

Zbigniew Jeżyna

8 marca to wyjątkowy dzień. W tym roku ze względu na wojnę na Ukrainie był niestety mniej radosny niż zwykle, jednak nasi Panowie i chłopcy jak co roku nie zapomnieli zarówno o Paniach pracujących w naszej szkole, jak i wszystkich dziewczynkach. Nie obyło się bez życzeń, kwiatów i słodkich upominków. Na szkolnym korytarzu było wyjątkowo kolorowo i wiosennie, a to za sprawą przedstawicielek płci pięknej, które w tym uroczystym dniu zaprezentowały się w odświętnych, a nawet bajkowych kreacjach. Z dziewczęcych twarzy uśmiechy nie schodziły przez calutki dzień, a chłopcy zachowywali się jak prawdziwi gentelmani, byli przemili, uczynni i sympatyczni.

W imieniu wszystkich Pań i koleżanek dziękuję Panu Piotrowi, księdzu Antoniemu oraz wszystkim chłopcom  za miłe słowa, uśmiechy, kwiaty i słodkości.

Przewodnicząca Samorządu Szkolnego

Aleksandra Przewoźnik