Dzień Kobiet

Dnia 9 marca w naszej szkole odbyły się uroczyste obchody Dnia Kobiet. Podobnie jak w Dzień Chłopaka we wrześniu, bawiliśmy się podczas wspólnych konkursów i zabaw. Najpierw wybraliśmy czteroosobowe Jury z panem Piotrem Szczucińskim i księdzem Antonim Lelito. Konkurs składał się z czterech konkurencji, w których wybraliśmy dziewczynę z najdłuższymi włosami w szkole, kolejno najlepszą stylizację kobiecą, najlepszy taniec, a ostatnia rozgrywka polegała na wyłonieniu idealnej gospodyni. Podczas zabaw towarzyszyły nam najpopularniejsze utwory muzyczne o kobietach.

Data dodania: 2023-03-10 09:41:47
Data edycji: 2023-03-13 10:03:33