Dzień Kobiet

Dnia 8 marca 2024 roku świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Kobiet. Samorząd Szkolny wraz z opiekunem ogłosił tydzień wcześniej konkurs w dwóch kategoriach. Osobno brały udział dziewczynki z oddziału przedszkolnego i klasy I-III oraz dziewczęta klas IV-VI. Pierwsza kategoria był to konkurs na najbardziej wystrzałową fryzurę, a druga na najbardziej kolorowy, kobiecy strój. Jury obserwowało od rana kreacje i fryzury biorących odział w konkursach. Na apelu podczas długiej przerwy zostały ogłoszone wyniki w obu kategoriach oraz zostały wręczone dyplomy i nagrody. Serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom kreatywności! Wszystkim Paniom życzymy aby Dzień Kobiet trwał dla nich cały rok.

Data dodania: 2024-03-08 09:46:06
Data edycji: 2024-03-15 09:48:11