Dzień Nauczyciela 2021

,,Trzeba mieć wielkie serce, żeby kształtować małych ludzi”

Dnia 12 października 2021r w naszej szkole miała miejsce uroczysta akademia, która została zorganizowana z okazji Święta Edukacji Narodowej. Uczestniczyła w niej Dyrektor szkoły Pani Anna Lechwar, grono pedagogiczne, nauczyciele emeryci, pracownicy obsługi oraz uczniowie i przedstawiciele rodziców.

Uczniowie poprzez kabaretowe scenki, wiersze i piosenki wyrazili swą wdzięczność pedagogom za ich codzienny trud i poświecenie. Następnie Pani dyrektor w krótkim przemówieniu złożyła wszystkim pracownikom szkoły serdeczne życzenia i podziękowania za całoroczną pracę oraz wręczyła nagrody.

Rada Rodziców na czele z przewodniczącą Panią Anetą Czernik i Panią Agatą Synowiecką przygotowała dla nauczycieli kwiatki, upominki oraz pyszny poczęstunek. Słodką niespodziankę przyrządziła także dla wszystkich Pani Paulina Smołucha.

Wszystkim, którzy zaangażowali się w uświetnienie tej szkolnej uroczystości z całego serca DZIĘKUJEMY.

Data dodania: 2021-10-13 10:47:01
Data edycji: 2022-11-22 10:59:00