Dzień Nauczyciela 2023

W dniu 13 października 2023 roku obchodziliśmy w naszej szkole Święto Edukacji Narodowej, potocznie zwany Dniem Nauczyciela. Samorząd Szkolny wraz z kolegami i koleżankami klas 4-8 przygotowali występ-wiersze, piosenki i skecze o tematyce szkolnej. Bardzo ucieszyło przybycie, na zaproszenie samorządu, nauczycieli emerytów. Po przedstawieniu i życzeniach dla nauczycieli, wychowawców i pracowników szkoły Pani Dyrektor Anna Lechwar wręczyła Nagrody Dyrektora wyróżnionym za swoją pracę nauczycielom. Na koniec przybył niespodziewany kurier z życzeniami o ogromną paczką, która po otwarciu zakończyła wszyskich mnóstwem balonów lecących do góry. Jak w recytowanym wierszu dzień ten okazał się milszy od niejednej niedzieli.

Data dodania: 2023-10-18 09:49:26
Data edycji: 2023-10-19 10:38:01