Dzień Postaci z Bajek

5 listopada na całym świecie obchodzony jest Dzień Postaci z Bajek. To dobry moment, aby przypomnieć sobie część z nich. W tym dniu Smarżowskie Przedszkolaki podczas zajęć opowiadały o swoich ulubionych bajkowych postaciach. Wzięły także udział w quizie pt. "Z jakiej bajki pochodzi ta melodia?", następnie rozwiązywały bajkowe rebusy. Finałowym zadaniem były "wystrzałowe balony" ukrywające bajkowe zagadki, w których dzieci sprawdziły swoją wiedzę o bajkach. Na koniec przedszkolaki zrobiły pamiątkowe zdjęcia w fotobudce. Po dziecięcych uśmiechach można było stwierdzić, że ten dzień należał do udanych.

Data dodania: 2021-11-07 19:25:02
Data edycji: 2021-11-07 19:34:54