Eliminacje gminne do Igrzysk Dzieci w konkursie „Baw się z Nami”

W dniu 8 maja w Hali Sportowej im. Agaty Mróz – Olszewskiej w Brzostku odbyły się Eliminacje Gminne do Igrzysk Dzieci w Konkursie „Baw się z Nami”.

W sportowej rywalizacji wzięły udział dzieci z dziewięciu szkół z terenu gminy. Uroczystego otwarcia zawodów dokonał kierownik OSiR-u – Andrzej Piękoś. Przed rozpoczęciem sportowej rywalizacji dzieci wzięły udział we wspólnej rozgrzewce. Ośmioosobowe zespoły rywalizowały w konkurencjach sztafet biegowych: z pałeczką, ze zmianą piłek, w workach i z szarfami oraz w konkurencjach technicznych: dodawanie skoków, rzuty do żywego kosza i strzały na bramkę. Dzieci fantastycznie radziły sobie z przygotowanymi konkurencjami, pokonując je niezwykle szybko i dokładnie. Mimo trudów sportowej rywalizacji i zajętych miejsc wszyscy uczestnicy byli niezwykle zadowoleni ze swoich startów. Każde dziecko zostało nagrodzone medalem. Była to wspaniała zabawa dla dzieci.

Data dodania: 2024-05-14 09:10:20
Data edycji: 2024-05-14 09:16:13