Halloween

Dnia 29 października w naszej szkole obchodziliśmy anglojęzyczne święto Halloween. Każda klasa udekorowała swoją salę. Szkoła była pełna upiornych balonów, pajęczyn, lampionów z dyń i innych symboli Halloween. Uczniowie przynieśli przekąski, słodycze i napoje na wspólny poczęstunek. Wszyscy postarali się również o ciekawy kostium. Niektórzy byli przebrani nie do poznania. Podczas obchodów zebraliśmy się wszyscy by wziąć udział w zabawach i konkursach, za które nagrodami były miski pełne słodyczy. Później wszyscy chodzili od klasy do klasy w imię tradycji 'Trick or Treat', zbierając cukierki i robiąc sobie psikusy.

To był bardzo miły i inspirujący dzień dla nas wszystkich.

Data dodania: 2021-11-05 11:06:36
Data edycji: 2021-11-15 22:09:18