Konkurs językowy ,,Mędrca szkiełko i oko” w ramach innowacji pedagogicznej ,,Zaczytani.pl”

Dnia 19.12.2023r.  w  naszej szkole miał miejsce  konkurs językowy. Był on skierowany do wszystkich  chętnych uczniów  z klasy IV,V,VI i VII. Test  przeprowadzono w dwóch kategoriach: klasa IV-V i klasa VI -VII. Łącznie w konkursie uczestniczyło 21 uczniów. Główne jego cele  to: podniesienie kompetencji językowych, doskonalenie umiejętności stosowania zdobytej wiedzy w praktyce, rozwijanie zainteresowań polonistycznych, wspieranie uzdolnień uczniów, eliminowanie z codziennego słownictwa kolokwializmów, zachęcenie uczniów do poznawania reguł ortografii.

Wyniki przedstawiają się następująco:

kategoria IV-V

1.miejsce-Kopala Zuzanna

2.miejsce-Wielis Gabriela

3.miejsce-Drobek Adrian

kategoria VI-VII

1.miejsce-Popiela Kuba

2.miejsce-Smołucha Jakub

3.miejsce-Kudłacz Weronika

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom konkursu. Brawo dla Was!

Data dodania: 2024-01-15 13:54:22
Data edycji: 2024-01-16 10:37:10