Konkurs na dekorację świąteczną w klasach rozstrzygnięty

Na początku grudnia w naszej szkole ogłoszono konkurs na najładniejszą dekorację świąteczną w klasach. Jego celem było pobudzenie aktywności twórczej, ale także integracja młodzieży. Każda klasa miała za zadanie przygotować świąteczny wystrój swojej sali lekcyjnej tj. gazetka ścienna, stroik świąteczny, drzewko bożonarodzeniowe, różnego rodzaju formy przestrzenne nawiązujące do symboliki Świąt Bożego Narodzenia. Wszystkie klasy zabrały się do pracy – wycinali gwiazdki, aniołki, śnieżki. Sale lekcyjne zmieniły się w przepięknie ustrojone. Uczniowie klasy IV spisali się na medal, dlatego trudno było wybrać zwycięzców. 17 grudnia komisja konkursowa w składzie: dyrektor szkoły Anna Lechwar wraz z przewodniczącym każdej klasy dokonali oceny wystroju klas. Wzięto pod uwagę przede wszystkim wkład włożonej pracy, zaangażowanie uczniów, oryginalność i pomysłowość. Prawie wszystkie klasy stanęły na wysokości zadania, toteż komisja konkursowa miała niezwykle trudne zadanie. Tego samego dnia konkurs został rozstrzygnięty.

Pierwsze miejsce Klasa IV – w nagrodę uczniowie otrzymali piękną nową choinkę.

Gratulujemy uczniom, bo postarali się i efekt był naprawdę wspaniały!

Data dodania: 2021-12-20 11:49:38
Data edycji: 2022-11-22 10:56:08