Matematyka nie jest trudna - konkurs wiedzy matematycznej

W dniach 15-19 kwietnia 2024r. w naszej szkole odbył się konkurs wiedzy matematycznej   pt.: „Matematyka nie jest trudna” skierowany dla uczniów klas I-III. Celem konkursu było promowanie matematyki jako atrakcyjnej dziedziny nauki, rozwijanie zdolności i zainteresowań matematycznych oraz rozwijanie umiejętności logicznego myślenia i wykorzystywania posiadanej wiedzy w życiu codziennym. 26 kwietnia nastąpiło ogłoszenie wyników konkursu, rozdanie dyplomów i nagród. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy osiągnięć i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.

Laureaci:

I miejsce, klasa I - Emilia Smołucha