,,MÓJ ZESZYT- MOJA WIZYTÓWKA”

Dnia 4. marca 2022 roku został rozstrzygnięty konkurs na najładniejszy zeszyt do języka polskiego. Był on adresowany do uczniów kl. IV-VIII. Cele konkursu to: poprawa poziomu pisma – kaligrafii, poprawa poziomu ortografii i interpunkcji, motywowanie uczniów do dbałości o wygląd zeszytów oraz uświadamianie im, że  systematycznie i przejrzyście prowadzony zeszyt jest niezastąpioną pomocą w nauce. Jury w składzie: pani dyrektor Anna Lechwar, Pani Anna Stój oraz pani Danuta Wójcik wybrało 4 najładniejsze zeszyty:

I miejsce (ex equo)-Julia Pocica, Nikola Raś-kl. VII

II miejsce- Weronika Kudłacz-kl. IV

III miejsce- Karolina Bułat –kl. VII

Wszystkie nagrodzone uczennice otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe, a pozostali uczniowie pamiątkowe dyplomy za udział w konkursie. Wszystkim uczniom serdecznie GRATULUJEMY.

nauczyciel języka polskiego

Danuta Wójcik