Niech żyje bal!!! Zabawa karnawałowa w naszej szkole

Karnawał to czas zabaw, kolorów i radości. Bal karnawałowy to tradycja lubiana i wyczekiwana przez dzieci. 23 lutego odbył się w naszej szkole bal karnawałowy. Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki jak przystało na prawdziwy bal. Były pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Wszyscy mogli uczestniczyć w zabawach i konkursach. Jak co roku został zorganizowany konkurs na najpiękniejszy strój karnawałowy. Wspólna zabawa przyniosła wiele wrażeń i radości! Wszyscy zmęczeni, ale zadowoleni wracali do domów.

Data dodania: 2024-01-24 09:10:36
Data edycji: 2024-01-24 09:18:42