Ikona powiększania tekstu
Ikona podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień

Podsumowanie Konkursu profilaktycznego pt. „Nie siedź w sieci gdy na zewnątrz słońce świeci” – mój aktywny czas

Dnia 15 grudnia 2023r. został rozstrzygnięty konkurs profilaktyczny pt. „Nie siedź w sieci, gdy na zewnątrz słońce świeci” - mój aktywny czas.  Przedmiotem konkursu było stworzenie prezentacji w programie PowerPoint.

Celami konkursu było:

1. Stworzenie oryginalnej prezentacji związanej z aktywnością fizyczną w czasie wolnym.
  2. Zachęcanie uczniów do aktywnego spędzania czasu wolnego.
  3. Zwiększenie świadomości dotyczącej wpływu aktywności fizycznej na zdrowie w szczególności poprzez pogłębienie wiedzy na temat zdrowego i aktywnego stylu życia.
  4. Praktyczne wykorzystanie zdobytej wiedzy podczas lekcji wychowania fizycznego.
  5. Rozwijanie zainteresowań tematyką zdrowego stylu życia oraz kształtowanie prozdrowotnych postaw i zachowań.
  6. Propagowanie zdrowego stylu życia w szkole i środowisku rodzinnym.
  7. Praktyczne zastosowanie umiejętności korzystania z urządzeń multimedialnych.

Pierwsze 3 miejsca zostały nagrodzone dyplomami i nagrodami.

1 miejsce – Michał Rogowski

2 miejsce – Wiktoria Czachara

3 miejsce – Helena Smołucha, Gabriela Wielis

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów…