Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Podsumowanie Sportowego Dnia Dziecka 2022

W dniu 23 maja na stadionie OSiR Brzostek w Brzostku uczniowie reprezentowali naszą szkołę w zawodach lekkoatletycznych. W trójboju lekkoatletycznym zorganizowanym dla uczniów urodzonych w 2010 roku i młodszych zawody składały się z trzech konkurencji: rzutu piłeczką palantową, skoku w dal i biegu na 60 metrów. Największym sukcesem jest zajęcie 3 miejsca przez Miszczaka Mateusza, który w rzucie piłeczki palantowej rzucił na odległość 33,50 m.

W dniu 30 maja br. przed południem na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się kolejne zawody zorganizowane z okazji Dnia Dziecka. Nasza szkoła wystawiła po 6 uczestników zarówno wśród dziewczyn i chłopców. Zawodnicy brali udział w 4 konkurencjach: bieg na 60 m, rzut piłeczką palantową, skok w dal, biegi długie (dziewczyny 600 m, chłopcy 1000 m). Julia Szela zajęła 2 miejsc skoku w dal, oraz Karolina Bułat zajęła 2 miejsce w biegu na 600m. W Klasyfikacji generalnej szkół dziewcząt naszej szkoły zajęły 3 miejsce, a w klasyfikacji chłopców 2 miejsce.

W dniu 8 czerwca na Kompleksie Boisk Sportowych „Moje Boisko – Orlik 2012” obyła się ostatnia impreza w ramach „Sportowego Dnia Dziecka 2022” – Turniej Piłki Nożnej Szóstek w kategorii Szkół Podstawowych, jednak nie udało się zdobyć chłopcom miejsca na podium.

Data dodania: 2022-06-10 16:54:19
Data edycji: 2022-06-11 16:59:35