Sprawozdanie ze Zbiórki Charytatywnej Materiałów Plastycznych

W maju nasza Szkoła Podstawowa zorganizowała zbiórkę charytatywną materiałów plastycznych na rzecz oddziału szpitalnego dla chorych dzieci w Jaśle. Celem akcji było zgromadzenie jak największej ilości artykułów plastycznych, które umilą czas małym pacjentom i pozwolą im choć na chwilę zapomnieć o chorobie.

Akcja rozpoczęła się w naszej szkole, gdzie dzieci  przynosiły kolorowanki, pisaki, kredki, farby, bloki rysunkowe, plastelinę i wiele innych artykułów plastycznych. Każdy dzień przynosił coraz więcej darów, co świadczyło o zaangażowaniu całej społeczności szkolnej. Po zakończeniu zbiórki w szkole, wszystkie zebrane materiały zostały starannie posegregowane i spakowane, a następnie przewiezione do Domu Ludowego w Kleciach, skąd w najbliższym czasie zostaną przekazane do oddziału szpitalnego dla chorych dzieci w Jaśle. Wierzymy, że przyniosą one wiele radości i uśmiechu na twarze małych pacjentów, dając im chwile wytchnienia i zabawy podczas trudnych dni w szpitalu.

Akcja zbiórki materiałów plastycznych była nie tylko okazją do pomocy potrzebującym, ale także lekcją empatii i solidarności dla naszych dzieci. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli zorganizować kolejne inicjatywy, które będą wspierały potrzebujących i integrowały naszą społeczność.

Data dodania: 2024-06-04 10:46:48
Data edycji: 2024-06-12 10:37:00