Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Sprawozdanie ze Zbiórki Charytatywnej Materiałów Plastycznych

     W maju nasza Szkoła Podstawowa zorganizowała zbiórkę charytatywną materiałów plastycznych na rzecz oddziału szpitalnego dla chorych dzieci w Jaśle. Celem akcji było zgromadzenie jak największej ilości artykułów plastycznych, które umilą czas małym pacjentom i pozwolą im choć na chwilę zapomnieć o chorobie.

     Akcja rozpoczęła się w naszej szkole, gdzie dzieci  przynosiły kolorowanki, pisaki, kredki, farby, bloki rysunkowe, plastelinę i wiele innych artykułów plastycznych. Każdy dzień przynosił coraz więcej darów, co świadczyło o zaangażowaniu całej społeczności szkolnej. Po zakończeniu zbiórki w szkole, wszystkie zebrane materiały zostały starannie posegregowane i spakowane, a następnie przewiezione do Domu Ludowego w Kleciach, skąd w najbliższym czasie zostaną przekazane do oddziału szpitalnego dla chorych dzieci w Jaśle. Wierzymy, że przyniosą one wiele radości i uśmiechu na twarze małych pacjentów, dając im chwile wytchnienia i zabawy podczas trudnych dni w szpitalu.

     Akcja zbiórki materiałów plastycznych była nie tylko okazją do pomocy potrzebującym, ale także lekcją empatii i solidarności dla naszych dzieci. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli zorganizować kolejne inicjatywy, które będą wspierały potrzebujących i integrowały naszą społeczność.

 

Data dodania: 2024-06-04 10:46:48
Data edycji: 2024-06-12 10:37:00
Ilość wyświetleń: 105

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy
Zobacz

Nasi Partnerzy

Motto
naszej
szkoły

"Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie - naucz, jeśli nie wie - wytłumacz, jeśli nie może - pomóż”

Janusz Korczak
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej