Światowy Dzień Życzliwości

,,Uprzejmość jest cennym kluczem, który otwiera wszystkie drzwi”-niestety, nie wszyscy o tym pamiętają  na co dzień, a szkoda, bo przecież  życie wśród życzliwych i przyjaźnie nastawionych do siebie ludzi jest piękniejsze i weselsze. Jak ważna jest wzajemna serdeczność i uprzejmość, przypomnieli wszystkim uczniowie naszej szkoły przy okazji  Światowego Dnia Życzliwości i Pozdrowień,  który obchodzony jest 21 listopada. Z tej okazji na szkolnym korytarzu zawisło Drzewko Pozdrowień, na którym każdy mógł kogoś pozdrowić, czy też napisać kilka miłych słów. Drzewko szybko zapełniło się kolorowym łapkami, pełnymi miłych, a często humorystycznych ,,pozdrowionek”.

Korzystając z okazji,  smarżowska społeczność szkolna serdecznie pozdrawia wszystkich, którzy odwiedzają naszą szkolną witrynę. I  pamiętajmy –życzliwość nic nie kosztuje, a potrafi czynić cuda i dodaje  skrzydeł .

ZNAJDŹMY SIĘ WŚRÓD ŻYCZLIWYCH!

Data dodania: 2021-11-25 12:42:15
Data edycji: 2022-11-22 10:56:49