W ubiegłym tygodniu w naszej szkole odbył się szkolny konkurs z Języka Niemieckiego „Mistrz słówek- Wörtermeister”, w którym udział wzięły 2 uczennice z klasy VIII, oraz 4 uczniów z klasy VII. Konkurs był zwieńczeniem całorocznej pracy uczniów z platformą Insta.Ling. Mistrzynią słówek w kategorii klasy VII została Nikola Czernik, natomiast klasy VIII jej starsza siostra Wiktoria. Dziewczynom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.