WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE

Dnia 6 grudnia 2023 r. odbyły się w naszej szkole magiczne Warsztaty Bożonarodzeniowe, które wypełniły sale szkolne radosnym świątecznym klimatem. Warsztaty poprowadziły Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Kleciach. Uczniowie wspólnie pracowali nad ozdobami świątecznymi. Stoły uginały się pod kolorowymi papierami, brokatem i innymi materiałami, które uczniowie przemienili w niepowtarzalne ozdoby świąteczne. Dzieci z entuzjazmem tworzyły gwiazdki, choinki, krasnale, kartki świąteczne z własnoręcznie wykonanych dekoracji. Warsztaty Bożonarodzeniowe w naszej szkole nie tylko pozwoliły na wspólne spędzenie czasu w radosnej atmosferze, ale także umożliwiły uczniom rozwijanie umiejętności manualnych i kreatywnych.  To wyjątkowe wydarzenie z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

Serdecznie dziękujemy Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Kleciach za zaangażowanie w organizację i udział w tych magicznych warsztatach, które przyniosły wiele radości i świątecznego nastroju w naszej szkole.

Data dodania: 2023-12-08 08:59:27
Data edycji: 2023-12-08 09:02:44