WARSZTATY WIELKANOCNE

13 marca w naszej szkole odbyły się Warsztaty Wielkanocne pod kierunkiem Pań z Koła Gospodyń Wiejskich w Kleciach.  To było niezwykłe wydarzenie, które przyniosło wiele radości i inspiracji.

Podczas warsztatów uczestnicy mieli okazję zdobyć nowe umiejętności, tworząc tradycyjne ozdoby wielkanocne. Uczniowie entuzjastycznie angażowali się w różnorodne zajęcia - wspólnie tworzyli piękna dzieła sztuki.

Atmosfera panująca podczas warsztatów była pełna radości i kreatywności. To było wyjątkowe spotkanie, które umocniło więzi wśród naszej społeczności szkolnej. Zaangażowanie Pań prowadzących oraz uczniów sprawiło, że zbliżające się Święta Wielkanocne nabierają jeszcze większego znaczenia i koloru.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za ich zaangażowanie oraz współpracę. Bardzo mocno dziękujemy Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Kleciach. Mamy nadzieję, że to wydarzenie przyniosło wiele radości i pozwoliło lepiej zrozumieć znaczenie tradycji wielkanocnych.  Już teraz nie możemy się doczekać  kolejnych spotkań!

Data dodania: 2024-03-14 10:37:30
Data edycji: 2024-03-14 14:27:44