Wizyta policji w naszej szkole

Dnia 13 marca 2024r. naszą Szkołę odwiedziła pani policjant asp. Magdalena Stasiak z Komisariatu Policji w Brzostku, która przeprowadziła pogadankę na temat bezpieczeństwa w różnych sytuacjach. Rozmawialiśmy na temat konieczności przestrzegania przepisów ruchu drogowego i bezpiecznego przechodzenia przez drogę, utrwaliliśmy zasady zachowania się wobec obcych oraz wiele innych zdarzeń, w których trzeba zachować ostrożność. Dzieci doskonale radziły sobie odpowiadając na pytania naszego gościa. Pani policjant dużo mówiła także o bezpieczeństwie w internecie oraz o odpowiedzialnym korzystaniu z mediów społecznych. Policjantka przybliżyła dzieciom, na czym polega jej praca oraz zaznaczyła, że nie należy się bać Policji, ponieważ Policja jest po to, żeby służyć i pomagać ludziom. To był dzień, który na długo pozostanie w pamięci naszych uczniów. Dziękujemy.

Data dodania: 2024-03-14 10:57:45
Data edycji: 2024-03-15 09:59:02