Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

WIZYTA W TEATRZE

WIZYTA W TEATRZE

    4 kwietnia uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami uczestniczyli w wyjeździe do Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie. Tam mieli okazję obejrzeć sceniczną adaptację klasyki literatury dziecięcej , czyli  spektakl pt. ,,Tajemniczy ogród”. Osierocona 10-latka, Mary Lennox, przybywa do Anglii do swojego jedynego krewnego, wuja Archibalda. Pojawienie się nowego mieszkańca w ponurym domu na wrzosowisku odmienia życie wielu osób. Magiczna opowieść o potrzebie miłości, poszukiwaniu przyjaźni i uzdrowicielskiej mocy kontaktu z naturą na pewno skłoniła  wielu uczniów do refleksji  i przemyśleń dotyczących poruszanej  w sztuce problematyki.

     Uczniowie już na samym początku byli zafascynowani miejscem, w którym się znaleźli, tym bardziej, że dla niektórych była to pierwsza wizyta w  teatrze. Wiele emocji wzbudziła bajeczna sceneria, barwne kostiumy, nastrojowa muzyka i zmienne oświetlenie.

     Dzieci spędziły w teatrze wyjątkowe chwile, które pozostaną na długo w ich pamięci. Brawa i owacje na zakończenie spektaklu były wyrazem uznania za niezapomniane  wrażenia. Do szkoły powróciliśmy zadowoleni, z uśmiechem na twarzy, nową wiedzą oraz odrobiną teatralnej magii zaczerpniętej z tajemniczego ogrodu.

Data dodania: 2024-04-05 09:50:43
Data edycji: 2024-04-05 10:47:13
Ilość wyświetleń: 133

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy
Zobacz

Nasi Partnerzy

Motto
naszej
szkoły

"Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie - naucz, jeśli nie wie - wytłumacz, jeśli nie może - pomóż”

Janusz Korczak
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej