Wycieczka do Jasła

"Okrągłe, trójkątne, prostokątne. Z masy pudrowej i karmelowej. Truskawkowe i jabłkowe. Wciąż najpopularniejsze z łakoci- lizaki!"

Dzieci z przedszkola oraz klas I-III ze Szkoły Podstawowej w Smarżowej 10.05.2023r. wzięły udział w wycieczce do Muzeum Lizaka w Jaśle. Dzieci zostały również wprowadzone w tajemniczy świat zwierząt w mini zoo w Wolicy. Były to zajęcia wychowawcze, które wspierały dzieci w strefie emocjonalnej, poznawczej i społecznej. Uczyły się szacunku i empatii dla żywych stworzeń. Zobaczyły wiele ciekawych zwierząt np.: alpaki, strusie, lamy, pawie, kangury, daniele, osły i wiele innych.

Data dodania: 2023-05-16 11:00:00
Data edycji: 2023-05-16 11:02:59