Wycieczka do kina HELIOS w Krośnie

21 marca grupa przedszkolna oraz uczniowie klasy 1 i 3 wybrali się na wycieczkę do kina HELIOS w Krośnie. Dzieci miały okazję obejrzeć film animowany pt. „Wróżka Zębuszka”. W pierwszy dzień wiosny podczas seansu przypomniały sobie, jak ważna jest przyroda i dlaczego warto o nią dbać. Celem wycieczki do kina było nie tylko nabywanie i rozwijanie umiejętności uczestnictwa w seansach filmowych, ale i zwrócenie uwagi na piękno przyrody i jej ochronę, dostrzeganie w każdej osobie jakiegoś talentu, niepoddawania się, dążenia do wyznaczonego celu. W czasie wycieczki dzieci miały okazję do umacniania przyjacielskich i koleżeńskich relacji, przeżywania radosnych chwil, pokonywania lęku, bowiem dla niektórych przedszkolaków była to pierwsza wycieczka autobusem bez rodziców. Wyjazd ten na pewno zapadnie w pamięci dzieci, zwłaszcza tych najmłodszych na długo.

Data dodania: 2023-03-28 09:47:06
Data edycji: 2023-03-28 09:53:12