Wycieczka do Kina i Parku Trampolin w Rzeszowie

17 listopada, w pierwszy prawdziwie zimowy poranek, uczniowie klasy IV,V, VI i VIII wraz z opiekunami  wybrali się na wycieczkę do Rzeszowa. Najpierw  w kinie Helios obejrzeli film pt.  ,,Chłopiec zza szyby” ,  który opowiadał o chorym na hemofilię chłopcu - Pino. Całe dzieciństwo musiał on na siebie uważać. Zabawom rówieśników najczęściej przyglądał się z okna swojego pokoju. Został nazwany "chłopcem zza szyby". Kiedy jedno z dzieci zauważyło, że Pino je szpieguje, postanowiło go odwiedzić i doprowadzić do konfrontacji. Okazało się, że Pino to sprytny, zabawny i ciekawy chłopak, zdeterminowany, aby opuścić bezpieczny, nudny pokój i zacząć cieszyć się życiem ,,na wolności”,  wśród przyjaciół.

Kolejnym punktem wycieczki był Park Trampolin Grawitacja, gdzie uczniowie dali upust swej energii, korzystając z  różnych trampolin, basenów z piłkami lub gąbkami, strefy gladiatorów, wież i ramp do skakania oraz kosza do koszykówki. Zabawa była wyśmienita, bo podskokom, piruetom i przeróżnym akrobacjom nie było końca, a uczniowie już pytają, kiedy następna wycieczka.

Data dodania: 2022-11-21 10:09:44
Data edycji: 2022-11-22 10:45:19