WYCIECZKA DO WIOSKI INDIAŃSKIEJ

Dnia 9 maja 2024 r. grupa przedszkolna oraz klasy 1-3 wybrały się w podróż do Wioski Indiańskiej „Fort Wapiti” w Zalasowej. Mali podróżnicy mieli okazję zapoznać się z kulturą i obyczajami Indian oraz próbowali swych sił i możliwości w wielu różnych konkurencjach tj. ćwiczyli sprawność rzutu do celu, pokonywali indiański tor przeszkód, łowili ryby (z drewna), jednak największą atrakcją dla dzieci było strzelanie z łuku. Wśród indiańskich tipi, dzieci tworzyły naszyjniki, dekorowały drewniane płytki, uczyły się tańca w kręgu oraz mogły ozdobić sobie twarze barwami używanymi przez Indian. Następnie wszyscy pożegnali się jak prawdziwi Indianie i udali się do autokaru. Szczęśliwi i uradowani po dniu pełnym wrażeń wrócili do szkoły.

Data dodania: 2024-05-14 08:52:02
Data edycji: 2024-05-14 08:55:42